Ακούστε Ζωντανά τα Parapolitika 90.1 FM (live)

427

Ακούστε ΖΩΝΤΑΝΑ το πρόγραμμα των Parapolitika 90.1 FM

Το πρόγραμμα των Parapolitika 90.1 FM

Δευτέρα - Παρασκευή

00:00 - 05:00
Ραδιοβάρκα ο Άγρυπνος
Μάνος Τσιλιμίδης

05:00 - 06:00
Black Out
Χρήστος Μυτιλινιός

06:00 - 08:00 
Πρωινή πτήση
Τηλέμαχος Σαντοριναίος

08:00 - 10:00
Καινούργια Μέρα
Δημήτρης Τάκης

10:00 - 12:00
Secret
Παναγιώτης Τζένος

12:00 - 13:00
Mea Culpa
Κωνσταντίνος Μπογδάνος

13:00 - 14:00
Ελληνοφρένεια
Θύμιος Καλαμούκης, Αποστόλης Μπαρμπαγιάννης

14:00 - 15:00
Μαγκαζίνο
Ανδριάνα Ζαρακέλη

15:00 - 17:00
Κακά Κορίτσια
Μαρία Λεμονιά, Έλενα Καραμίχαλου

15:55 - 16:00
Πέντε λεπτά στο δρόμο
Βαγγέλης Κιούσης

17:00 - 18:00
Fake News
Δημήτρης Κουνιάς, Γιώργος Νόκος

18:00 - 19:00
Ελληνοφρένεια (επανάληψη)
Θύμιος Καλαμούκης, Αποστόλης Μπαρμπαγιάννης

19:00 - 20:00
Ήτανε Δίκαιο, Έγινε Πράξη
Θανάσης Φουσκίδης
On Air

19:55 - 20:00
Πέντε λεπτά στο δρόμο
Βαγγέλης Κιούσης

20:00 - 22:00
Εμείς οι Έλληνες
Λάμπρος Καλαρρύτης

22:00 - 00:00
Ο Εξαρχείων
Ανδρέας Μαζαράκης

Σάββατο

00:00 - 05:00
Τα ωραία του Ανδρέα
Ανδρέας Μαζαράκης

05:00 - 06:00
Η 'Ωρα του Λαού - Ελληνοφρένεια best of
Θύμιος Καλαμούκης, Αποστόλης Μπαρμπαγιάννης

06:00 - 09:00
Πρωινή Πτήση ΣΚ
Τηλέμαχος Σαντοριναίος, Χαρά Ξάνθη

09:00 - 11:00
Weekend Online
Δημήτρης Τάκης

11:00 - 13:00
Σε γνωρίζω από την κόψη
Αντώνης Κοκορίκος

13:00 - 15:00
Ημερολόγια καταστρώματος
Αντώνης Πρέκας

15:00 - 16:00
Motor One
Βαγγέλης Κιούσης

16:00 - 18:00
Ένα παράθυρο θάλασσα
Όλγα Λασκαράτου

18:00 - 21:00
Η μικρή μας πόλη
Νίκος Μουρατίδης

21:00 - 00:00
Ροκ Ιστορίες ΣΚ
Ηλίας Σελιμάς

Κυριακή

00:00 - 05:00
Τα ωραία του Ανδρέα
Ανδρέας Μαζαράκης

05:00 - 06:00
Η 'Ωρα του Λαού - Ελληνοφρένεια best of
Θύμιος Καλαμούκης, Αποστόλης Μπαρμπαγιάννης

06:00 - 09:00
Πρωινή Πτήση ΣΚ
Τηλέμαχος Σαντοριναίος, Χαρά Ξάνθη

09:00 - 11:00
Weekend Online
Δημήτρης Τάκης

11:00 - 13:00
Σε γνωρίζω από την κόψη
Αντώνης Κοκορίκος

13:00 - 14:00
Η 'Ωρα του Λαού - Ελληνοφρένεια best of
Θύμιος Καλαμούκης, Αποστόλης Μπαρμπαγιάννης

14:00 - 16:00
Ημερολόγια καταστρώματος
Αντώνης Πρέκας

16:00 - 18:00
Ένα παράθυρο θάλασσα
Όλγα Λασκαράτου

18:00 - 21:00
Η μικρή μας πόλη
Νίκος Μουρατίδης

21:00 - 00:00
Ροκ Ιστορίες ΣΚ
Ηλίας Σελιμάς