Νίκη για τον Ολυμπιακό στη Νέα Σμύρνη, ισοπαλία στο Αγρίνιο (Videos, βαθμολογία)

70
Νίκη για τον Ολυμπιακό στη Νέα Σμύρνη, ισοπαλία στο Αγρίνιο
SHARE Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone

Ο Ολυμπιακός φαινόταν πως θα αφήσει δύο βαθμούς στη Νέα Σμύρνη απέναντι στο δυνατό Πανιώνιο, στον τελευταίο αγώνα της 4ης αγωνιστικής στο πρωτάθλημα της Super League.

Ο Χασάν, όμως, σκόραρε το πρώτο τέρμα του με τα «ερυθρόλευκα» στο δεύτερο λεπτό των καθυστερήσεων, γράφοντας το τελικό 1-0 και φέρνοντας την πειραϊκή ομάδα μόνη στην κορυφή.

Ισοπαλία στο Αγρίνιο

Τον πρώτο της βαθμό στο πρωτάθλημα, μετά από τρεις σερί ήττες, πήρε η Λαμία στο Αγρίνιο.

Η ομάδα του Μάκη Χάβου αναδείχθηκε ισόπαλη, 2-2, με τον Παναιτωλικό, στο προτελευταίο χρονικά ματς της 4ης αγωνιστικής, χάρις στα γκολ του Επστάιν στο 74΄ και του Αντέτζο στο 99΄ (προηγήθηκε η απόκρουση του Κυριακίδη στο πέναλτι του Μαστούρ).

Οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν δύο φορές, με τον Μάζουρεκ στο 27΄ και τον Μάνα στο 88΄.