Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (04-03-2021)

141
Οι ρεβάνς Άρης-Ολυμπιακός και Βόλος-ΑΕΚ για την προημιτελική φάση του Κυπέλλου Ελλάδας, ο αγώνας του Παναθηναϊκού με την Μπάγερν Μονάχου για την Euroleague, το ματς του Στέφανου Τσιτσιπά με τον Χούμπερτ Χούρκατς για το τουρνουά τένις του Ρότερνταμ, η αναμέτρηση της Μαρίας Σάκκαρη με την Γκαρμπίνιε Μουγκουρούθα για το Qatar Open και το ντέρμπι Λίβερπουλ-Τσέλσι για την Premier League, ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Οι ρεβάνς Άρης-Ολυμπιακός και Βόλος-ΑΕΚ για την προημιτελική φάση του Κυπέλλου Ελλάδας, ο αγώνας του Παναθηναϊκού με την Μπάγερν Μονάχου για την Euroleague, το ματς του Στέφανου Τσιτσιπά με τον Χούμπερτ Χούρκατς για το τουρνουά τένις του Ρότερνταμ, η αναμέτρηση της Μαρίας Σάκκαρη με την Γκαρμπίνιε Μουγκουρούθα για το Qatar Open και το ντέρμπι Λίβερπουλ-Τσέλσι για την Premier League, ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά οι αθλητικές επιλογές της Πέμπτης:

12:00 COSMOTE SPORT 6 HD Νταβίντ Γκοφάν - Ζερεμί Σαρντί ATP 500 Ρότερνταμ Τένις

14:00 COSMOTE SPORT 6 HD Αλεξάντερ Μπούμπλικ - Τόμι Πολ ATP 500 Ρότερνταμ Τένις

16:00 COSMOTE SPORT 7 HD Βάκιφμπανκ - Τσέμικ Πολίς CEV Champions League Γυναικών Βόλεϊ

16:00 COSMOTE SPORT 6 HD Χούμπερτ Χούρκατς - Στέφανος Τσιτσιπάς ATP 500 Ρότερνταμ Τένις

18:00 COSMOTE SPORT 2 HD Βόλος ΝΠΣ – ΑΕΚ Κύπελλο Ελλάδας Προημιτελικά Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 8 HD Γκαρμπίνιε Μουγκουρούθα - Μαρία Σάκκαρη Qatar Open Τένις

19:00 Novasports 4HD Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης - Ρεάλ Μαδρίτης EuroLeague Μπάσκετ

19:30 Novasports 3HD Αναντολού Εφές - ΤΣΣΚΑ Μόσχας EuroLeague Μπάσκετ

19:45 COSMOTE SPORT 9 HD Κιέλτσε – Φλένσμπουργκ EHF Champions League Χάντμπολ

20:00 COSMOTE SPORT 7 HD Γουέστ Μπρομ – Έβερτον Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

20:00 COSMOTE SPORT 3 HD Φούλαμ – Τότεναμ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

20:00 COSMOTE SPORT 1 HD Άρης – Ολυμπιακός Κύπελλο Ελλάδας Ποδόσφαιρο

20:30 COSMOTE SPORT 6 HD Ντούσαν Λάζοβιτς - Μπόρνα Κόριτς ATP 500 Ρότερνταμ Τένις

21:05 Novasports 1HD Μακάμπι Τελ Αβίβ – Βαλένθια EuroLeague Μπάσκετ

21:30 Novasports 2HD Μπάγερν Μονάχου - Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ EuroLeague Μπάσκετ

21:45 Novasports 4HD Σταντάρ Λιέγης - Κλαμπ Μπριζ Κύπελλο Βελγίου Ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 3HD Πάρμα – Ιντερ Serie A Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Λεβάντε – Μπιλμπάο Κύπελλο Ισπανίας Ποδόσφαιρο

22:15 COSMOTE SPORT 3 HD Λίβερπουλ – Τσέλσι Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

22:30 COSMOTE SPORT 6 HD Μάρτον Φούκσοβιτς - Αλεχάντρο Νταβίντοβιτς Φοκίνα ATP 500 Ρότερνταμ Τένις