Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (1-2-2020)

527
Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Αγώνες για τη Super League 1, αναμετρήσεις για τη Basket League, ματς για τα ξένα πρωταθλήματα ποδοσφαίρου και παιχνίδια για το Αυστραλιανό Όπεν του τένις περιλαμβάνει το πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά οι αθλητικές μεταδόσεις του Σαββάτου:

08:00 Eurosport 1 Αυστραλιανό Όπεν Τένις

10:30 Eurosport 1 Σοφία Κένιν - Γκαρμπίνε Μουγκουρούθα Τένις

13:15 Eurosport 1 Αυστραλιανό Όπεν Τένις

14:00 ΕΡΤ Sports HD Παλαιό Φάληρο - Πανιώνιος Πόλο Α1 Ανδρών

14:00 COSMOTE SPORT 3 HD Σαν Πάουλι – Στουτγκάρδη Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία

14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Γρανάδα – Εσπανιόλ Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Λέστερ – Τσέλσι Πρέμιερ Λιγκ

14:30 Novasports 1HD Χαλ – Μπρέντφορντ Ποδόσφαιρο

15:00 ΕΡΤ3 Καβάλα - Τρίκαλα Football League

15:45 ΕΡΤ Play3 Λάρισα – Ιωνικός EKO Basket League

15:45 ΕΡΤ Play1 Πανιώνιος – Ηρακλής EKO Basket League

15:45 ΕΡΤ Play2 Λαύριο – Περιστέρι EKO Basket League

16:00 Novasports 2HD Μπολόνια – Μπρέσια Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 5 HD Μάιντς - Μπάγερν Μονάχου Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 9 HD Άουγκσμπουργκ - Βέρντερ Βρέμης Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Φορτούνα Ντίσελντορφ - Άιντραχτ Φρανκφούρτης Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Χόφενχαϊμ – Λεβερκούζεν Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 6 HD Ντόρτμουντ - Ουνιόν Βερολίνου Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 Novasports 4HD Σοσό – Λοριάν Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 3 HD Λίβερπουλ – Σαουθάμπτον Πρέμιερ Λιγκ

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ρεάλ Μαδρίτης - Ατλέτικο Μαδρίτης Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:00 Novasports 5HD Λιντς – Γουίγκαν Ποδόσφαιρο

17:15 Novasports 1HD ΟΦΗ – ΑΕΛ Super League

17:15 Novasports 3HD Βόλος - Λαμία Super League

17:45 ΕΡΤ Sports HD Προμηθέας Πάτρας - Ήφαιστος Λήμνου Basket League

18:30 Novasports 4HD Παρί Σεν Ζερμέν – Μονπελιέ Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 8 HD Ιμόκο Κονελιάνο – Σκάντιτσι Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών

19:00 Novasports 5HD Κάλιαρι – Πάρμα Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Λειψία – Γκλάντμπαχ Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Γουλβς Πρέμιερ Λιγκ

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Μαγιόρκα – Βαγιαδολίδ Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30 Novasports 2HD Ολυμπιακός – Ξάνθη Super League

20:00 COSMOTE SPORT 5 HD Βιτόρια Σετούμπαλ – Πόρτο Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

20:45 Novasports 4HD Φέγενορντ – Έμεν Ποδόσφαιρο

21:00 Novasports 3HD Αμιάν – Τουλούζ Ποδόσφαιρο

21:30 COSMOTE SPORT 8 HD Μπούστο Αρσίτσιο – Μόντσα Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών

21:45 COSMOTE SPORT 9 HD Ανόβερο – Κίελο Liqui Moly Bundesliga

21:45 Novasports 1HD Σασουόλο – Ρόμα Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Βαλένθια – Θέλτα Ισπανικό Πρωτάθλημα

22:30 COSMOTE SPORT 4 HD Λος Άντζελες Κλίπερς - Μινεσότα Τίμπεργουλβς NBA