Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (10-10–2020)

213

Ο τελικός των γυναικών στο Roland Garros μεταξύ της Ίγκα Σβιάτεκ και της Σοφία Κένιν, αλλά και τα παιχνίδια για το UEFA Nations League ξεχωρίζουν από το πρόγραμμα του Σαββάτου (10/10).

Δείτε συνοπτικά το πρόγραμμα:

09:55 COSMOTE SPORT 7 HD
Moto3 2020
Eλεύθερα δοκιμαστικά 3 - SHARK Helmets Grand Prix de France

MotoGP 2020
Eλεύθερα δοκιμαστικά 3 - SHARK Helmets Grand Prix de France

11:05 COSMOTE SPORT 9 HD
WRC 2020
Eιδική διαδρομή SS9 - Monte Lerno 2

11:50 COSMOTE SPORT 7 HD
Moto2 2020
Eλεύθερα δοκιμαστικά 3 - SHARK Helmets Grand Prix de France

12:00 COSMOTE SPORT 9 HD
WRC 2020
Eιδική διαδρομή SS10 Coiluna - Loelle 2

12:50 ΕΡΤ1
Formula 1 2020 - Γκραν Πρι Γερμανίας
Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

12:50 COSMOTE SPORT 5 HD
Aramco Grosser Preis der Eifel 2020
Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

13:00 COSMOTE SPORT 8 HD
ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Άβτοντορ
VTB United League 2020-21

13:00 COSMOTE SPORT 6 HD
Όρμανσπορ - Αναντολού Εφές
Τουρκικό Πρωτάθλημα 2020-21

13:00 ΕΡΤ Sports HD
Γκραν Πρι του Άιφελ
Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

13:30 COSMOTE SPORT 7 HD
Moto3 2020
Μηχανοκίνητα

14:25 COSMOTE SPORT 7 HD
MotoGP 2020
Eλεύθερα δοκιμαστικά 4 - SHARK Helmets Grand Prix de France

15:05 COSMOTE SPORT 7 HD
MotoGP 2020
Μηχανοκίνητα

15:15 COSMOTE SPORT 8 HD
Γαλατάσαραϊ - Μπεσίκτας
Τουρκικό Πρωτάθλημα 2020-21

15:50 COSMOTE SPORT 5 HD
Aramco Grosser Preis der Eifel 2020
Κατατακτήριες Δοκιμές

15:55 ΕΡΤ1
Γκραν Πρι του Άιφελ
Κατατακτήριες Δοκιμές

16:00 ΕΡΤ Sports HD
Γαλλικό Όπεν
Τελικός γυναικών

16:00 COSMOTE SPORT 3 HD
Μαυροβούνιο - Αζερμπαϊτζάν
UEFA Nations League 2020-21

16:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Λουξεμβούργο - Κύπρος
UEFA Nations League 2020-21

16:05 COSMOTE SPORT 7 HD
Moto2 2020
Μηχανοκίνητα

17:00 COSMOTE SPORT 9 HD
WRC 2020
Eιδική διαδρομή SS11 Sedini - Castelsardo 2

17:10 COSMOTE SPORT 7 HD
2020 FIM Enel Moto E World Cup
Λε Μαν, Γαλλία - 1ος αγώνας

18:00 COSMOTE SPORT 9 HD
WRC 2020
Eιδική διαδρομή SS12 Tergu - Osilo 2

18:05 Star Κεντρικής Ελλάδας
Λαμία - Α. Ο. Θήρας
Α1 Γυναικών Volley League

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD
Λιχτενστάιν - Γιβραλτάρ
UEFA Nations League 2020-21

19:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Νήσοι Φερόες - Λετονία
UEFA Nations League 2020-21

19:30 ΕΡΤ Sports HD
Αερωπός Έδεσσας - Ζαφειράκης Νάουσας
Πρωτάθλημα Χάντμπολ Α1 Ανδρών

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD
Ανδόρα - Μάλτα
UEFA Nations League 2020-21

21:45 COSMOTE SPORT 1 HD
Ισπανία - Ελβετία
UEFA Nations League 2020-21

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD
Ουκρανία - Γερμανία
UEFA Nations League 2020-21