Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (15-2-2020)

119

Πλήρη αγωνιστική δράση περιλαμβάνει το πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά όλες οι επιλογές:

09:40 COSMOTE SPORT 5 HD WRC 2020 Hof-Finnskog 2 Σουηδία

11:00 COSMOTE SPORT 5 HD WRC 2020 Finnskogen 2 Σουηδία

12:00 novasports.gr Άρης U19 - AEK U19 Ποδόσφαιρο

12:05 COSMOTE SPORT 5 HD WRC 2020 Nyckelvattnet 2 Σουηδία

13:00 COSMOTE SPORT 8 HD Μαρία Σάκκαρη - Ελένα Ριμπάκινα WTA

14:00 ΕΡΤ Sports HD ΠΑΟΚ – Χίος Πόλο Α1 Ανδρών

14:00 COSMOTE SPORT 3 HD Ανόβερο – Αμβούργο Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία

14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μαγιόρκα – Αλαβές Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Σαουθάμπτον – Μπέρνλι Πρέμιερ Λιγκ

14:30 Novasports 3HD Γουέστ Μπρομ - Νότιγχαμ Φόρεστ Championship

14:55 COSMOTE SPORT 5 HD WRC 2020 Hagfors 2 Σουηδία

15:00 ΕΡΤ3 Βέροια - Τρίκαλα Football League

16:00 COSMOTE SPORT 5 HD WRC 2020 Torsby Sprint 2 Σουηδία

16:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 ABN AMRO Tennis

16:00 Novasports 2HD Λέτσε – ΣΠΑΛ Serie A

16:30 COSMOTE SPORT 9 HD Άουγκσμπουργκ – Φράιμπουργκ Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Ουνιόν Βερολίνου – Λεβερκούζεν Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Χόφενχαϊμ – Βόλφσμπουργκ Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Λειψία - Βέρντερ Βρέμης Γερμανικό Πρωτάθλημα

17:00 ΕΡΤ Sports HD Άρης - Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ Basket League

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μπαρτσελόνα – Χετάφε Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:00 Novasports 5HD Μίντλεσμπρο – Λούτον EFL Championship

17:15 Novasports 1HD ΑΕΛ – ΠΑΟΚ Super League

18:30 Novasports 3HD Αμιάν - Παρί Σεν Ζερμέν Ligue 1

19:00 Novasports 4HD Μπολόνια – Τζένοα Serie A

19:30 COSMOTE SPORT 8 HD Ρεάλ Μαδρίτης – Βαλένθια ACB Copa del Rey

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Φορτούνα Ντίσελντορφ – Γκλάντμπαχ Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Νόριτς – Λίβερπουλ Πρέμιερ Λιγκ

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Βιγιαρεάλ – Λεβάντε Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30 Novasports 2HD Ολυμπιακός – Πανιώνιος Super League

20:00 COSMOTE SPORT 7 HD Μπενφίκα – Μπράγκα Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

20:30 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 ABN AMRO Tennis

20:45 Novasports 5HD Ντεν Χάαχ – Αϊντχόφεν Eredivisie

21:00 Novasports 3HD Τουλούζ – Νις Ligue 1

21:45 Novasports 1HD Αταλάντα – Ρόμα Serie A

22:00 COSMOTE SPORT 8 HD ACB Copa del Rey 2020 2ος ημιτελικός

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Γρανάδα – Βαγιαδολίδ Ισπανικό Πρωτάθλημα

22:30 COSMOTE SPORT 7 HD Ρίο Άβε - Σπόρτινγκ Λισαβόνας Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

23:00 COSMOTE SPORT 9 HD Νοτρ Νταμ - Ντιούκ Μπλου Ντέβιλς NCAA