Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (17-03-2018)

106
Αθλητικές μεταδόσεις
SHARE Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone

Πλούσιο το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων με αγώνες μπάσκετ από την Ελλάδα και ποδοσφαίρου από το εξωτερικό.

11:35 COSMOTE SPORT 5 HD Moto3: Κατάρ 3ες ελεύθερες δοκιμές

12:30 COSMOTE SPORT 5 HD Moto2: Κατάρ 3ες ελεύθερες δοκιμές

13:30 COSMOTE SPORT 5 HD MotoGP: Κατάρ 3ες ελεύθερες δοκιμές

14:00 COSMOTE SPORT 3 HD Κάιζερσλαουτερν – Ζανκτ Πάουλι Bundesliga 2

14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ντεπορτίβο λα Κορούνια – Λας Πάλμας La Liga

14:15 Novasports 2HD Σουόνσι – Τότεναμ Κύπελλο Αγγλίας

14:30 Novasports 1HD Φούλαμ – ΚΠΡ Championship

15:00 ΕΡΤ3 Καλλιθέα – ΟΦΗ Football League

15:40 COSMOTE SPORT 5 HD Moto3: Κατάρ Κατατακτήριες δοκιμές

16:00 COSMOTE SPORT 4 HD Τόφας – Μπάνβιτ Basketball Super League

16:30 COSMOTE SPORT 1 HD Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Μάιντς Bundesliga

16:30 ΕΡΤ1 Λαύριο – Κόροιβος Basket League

16:30 ΕΡΤ1 ΓΣΛ Φάρος – Άρης Basket League

16:30 ΕΡΤ1 Προμηθέας – Τρίκαλα Basket League

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Άουγκσμπουργκ – Βέρντερ Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Αμβούργο – Χέρτα Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Γκλάντμπαχ – Χόφενχαϊμ Bundesliga

16:35 COSMOTE SPORT 5 HD Moto2: Κατάρ Κατατακτήριες δοκιμές

17:00 Novasports 1HD Γουλβς – Μπέρτον Championship

17:00 ΕΡΤ3 ΠΑΟΚ – ΑΕΚ Handball Premier

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Βαλένθια – Αλαβές La Liga

17:35 COSMOTE SPORT 5 HD MotoGP: Κατάρ 4ες ελεύθερες δοκιμές

18:00 Novasports 2HD Μπορντό – Ρεν Ligue 1

18:15 COSMOTE SPORT 5 HD MotoGP: Κατάρ Κατατακτήριες δοκιμές

18:30 ΕΡΤ1 ΠΑΟΚ – Ρέθυμνο Basket League

19:00 COSMOTE SPORT 4 HD Αρμάνι Μιλάνο – Τρεντίνο Serie A

19:00 COSMOTE SPORT 7 HD Ουντινέζε – Σασουόλο Serie A

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Λίβερπουλ – Γουότφορντ Premier League

19:30 Novasports 1HD Μπόλτον – Άστον Βίλα Championship

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Ρεάλ Σοθιεδάδ – Χετάφε La Liga

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Βόλφσμπουργκ – Σάλκε Bundesliga

20:00 COSMOTE SPORT 6 HD Τένις ATP Masters Indian Wells, ημιτελικά

20:15 COSMOTE SPORT 8 HD Φεϊρένσε – Μπενφίκα Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

20:45 Novasports 3HD Αϊντχόφεν – Φένλο Πρωτάθλημα Ολλανδίας

21:45 Novasports 2HD Γκενκ – Σταντάρ Λιέγης Κύπελλο Βελγίου – Τελικός

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Μπέτις – Εσπανιόλ La Liga

21:45 COSMOTE SPORT 1 HD ΣΠΑΛ – Γιουβέντους Serie A

21:45 Novasports 1HD Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Μπράιτον Κύπελλο Αγγλίας

22:30 COSMOTE SPORT 8 HD Πόρτο – Μποαβίστα Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

+

SHARE Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone