Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (17-8-2019)

181
Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Η αναμέτρηση της Εθνικής μπάσκετ των ανδρών στο τουρνουά «Ακρόπολις» με αντίπαλο την Τουρκία, το φιλικό του Παναθηναϊκού με την Ξάνθη, καθώς και οι αγώνες ποδοσφαίρου από τα κορυφαία ευρωπαϊκά πρωταθλήματα ξεχωρίζουν στις αθλητικές μεταδόσεις του τηλεοπτικού προγράμματος του Σαββάτου.

Αναλυτικά οι αθλητικές μεταδόσεις:

14:00 COSMOTE SPORT 8 HD Στουτγάρδη - Ζανκτ Πάουλι Bundesliga 2 ποδόσφαιρο

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Αρσεναλ – Μπέρνλι Premier League ποδόσφαιρο

16:00 Eurosport 2 Ζακοπέιν Αλμα με σκι

16:00 Eurosport 1 ΜπινκΜπανκ Τουρ Ποδηλασία

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Βέρντερ Βρέμης - Φορτούνα Ντίσελντορφ Bundesliga ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Βόλφσμπουργκ – Κολωνία Bundesliga ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 6 HD Ρουμανία – Ελλάδα Euro Beach Soccer ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 5 HD Λεβερκούζεν – Πάντερμπορν Bundesliga ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Ντόρτμουντ – Αουγκσμπουργκ Bundesliga ποδόσφαιρο

16:35 COSMOTE SPORT 9 HD Ημιτελικός γυναικών FIVB Beach Volleyball World Tour, Μόσχα

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Σαουθάμπτον – Λίβερπουλ Premier League ποδόσφαιρο

17:00 Novasports 1HDΝότιγχαμ Φόρεστ – Μπέρμιγχαμ Championship

17:50 COSMOTE SPORT 9 HD Ημιτελικός ανδρών FIVB Beach Volleyball World Tour, Μόσχα

18:00 COSMOTE SPORT 4 HD Θέλτα - Ρεάλ Μαδρίτης LaLiga Santander ποδόσφαιρο

18:00 ΕΡΤ Sports HD Ιταλία-Σερβία Τουρνουά Ακρόπολις μπάσκετ

18:00 Eurosport 1 Arctic Race of Norway Ποδηλασία

18:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ημιτελικός WTA Western & Southern Open τένις

18:30 Novasports 2HD Ναντ – Μαρσέιγ Ligue 1 ποδόσφαιρο

19:05 COSMOTE SPORT 9 HD Ημιτελικός γυναικών FIVB Beach Volleyball World Tour, Μόσχα

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μάντσεστερ Σίτι – Τότεναμ Premier League ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 3HD Φένλο – Αγιαξ πρωτάθλημα Ολλανδίας ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Γκλάντμπαχ – Σάλκε Bundesliga ποδόσφαιρο

20:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ημιτελικός ATP Masters 1000 Western & Southern Open τένις

20:00 COSMOTE SPORT 2 HD Βαλένθια - Ρεάλ Σοσιεδάδ LaLiga Santander ποδόσφαιρο

20:20 COSMOTE SPORT 9 HD Ημιτελικός ανδρών FIVB Beach Volleyball World Tour, Μόσχα

20:30 Novasports 1HD Παναθηναϊκός – Ξάνθη Φιλικό ποδόσφαιρο

20:30 ΕΡΤ Sports HD Ελλάδα – Τουρκία Τουρνουά Ακρόπολις μπάσκετ

21:00 Novasports 2HD Τουλούζ – Ντιζόν Ligue 1 ποδόσφαιρο

21:00 COSMOTE SPORT 5 HD Μαγιόρκα – Εϊμπαρ LaLiga Santander ποδόσφαιρο

21:00 COSMOTE SPORT 7 HD Μπελενένσες – Μπενφίκα πρωτάθλημα Πορτογαλίας ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 8 HD Λεγανές – Οσασούνα LaLiga Santander ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ημιτελικός WTA Western & Southern Open τένις

22:00 COSMOTE SPORT 4 HD Βιγιαρεάλ – Γρανάδα LaLiga Santander ποδόσφαιρο

22:30 Eurosport 1 Γύρος της Γιούτα Ποδηλασία

23:30 COSMOTE SPORT 7 HD Πόρτο - Βιτόρια Σετούμπαλ πρωτάθλημα Πορτογαλίας ποδόσφαιρο