Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (18-1-2020)

376

Πλήρη αγωνιστική δράση περιλαμβάνει το πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά όλες οι επιλογές για το Σάββατο:

09:25 Eurosport 1 Τελικός Τένις

10:35 Eurosport 2 Νόβε Μέστο, 10 χλμ. Κλασικό Γυναικών Σκι

11:50 Eurosport 2 Νόβε Μέστο, 10 χλμ. Κλασικό Ανδρών Σκι

11:55 Eurosport 1 Σεστριέρ, Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Γυναικών - 1ο σκέλος Σκι

13:00 Eurosport 1 Βένγκεν, Ελεύθερη Κατάβαση Ανδρών Σκι

13:00 novasports.gr Ολυμπιακός Κ19 - Άρης Κ19 Ποδόσφαιρο

14:00 ΕΡΤ Sports HD Γαλλία – Ελλάδα Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ανδρών

14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Λεβάντε – Αλαβές Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Γουότφορντ – Τότεναμ Πρέμιερ Λιγκ

14:30 Novasports 1HD ΚΠΡ – Λιντς Ποδόσφαιρο

15:00 ΕΡΤ3 Ιεράπετρα ΟΦ – Ιωνικός Football League

15:00 Eurosport 2 Masters Λονδίνου Σνούκερ

15:00 Eurosport 1 Σεστριέρ, Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Γυναικών - 2ο σκέλος Σκι

15:30 ΕΡΤ Play4 Ρέθυμνο – Ηρακλής EKO Basket League

15:45 ΕΡΤ Play3 Λαύριο - Κολοσσός Ρόδου EKO Basket League

15:45 ΕΡΤ Play2 ΠΑΟΚ – Ιωνικός EKO Basket League

15:45 ΕΡΤ Play1 Άρης – Λάρισα EKO Basket League

16:00 Novasports 2HD Λάτσιο – Σαμπντόρια Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 5 HD Άουγκσμπουργκ – Ντόρτμουντ Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 9 HD Κολωνία – Βόλφσμπουργκ Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Φορτούνα Ντίσελντορφ - Βέρντερ Βρέμης Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Μάιντς – Φράιμπουργκ Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 6 HD Χόφενχαϊμ - Άιντραχτ Φρανκφούρτης Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:50 Eurosport 1 Παγκόσμιο Κύπελλο, TitiSee Neustadt Σκι

17:00 COSMOTE SPORT 4 HD ΑΕΚ - Ήφαιστος Λήμνου EKO Basket League

17:00 ΕΡΤ3 ΑΕΚ – ΠΑΟΚ Handball Premier

17:00 COSMOTE SPORT 3 HD Ρεάλ Μαδρίτης – Σεβίλλη Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Άρσεναλ - Σέφιλντ Γιουνάιτεντ Πρέμιερ Λιγκ

17:00 Novasports 1HD Μπέρμιγχαμ – Κάρντιφ Ποδόσφαιρο

17:45 ΕΡΤ Sports HD Πανιώνιος SU Casa – Περιστέρι Basket League

18:30 ΕΡΤ3 Παναθηναϊκός – ΠΑΟΚ Volley League Ανδρών

18:30 Eurosport 2 Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι, Λάαξ Σνόουμπορντ

19:00 Novasports 2HD Σασσουόλο – Τορίνο Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Λειψία - Ουνιόν Βερολίνου Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Νιουκάστλ – Τσέλσι Πρέμιερ Λιγκ

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Οσασούνα – Βαγιαδολίδ Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30 Novasports 1HD Πανιώνιος – ΟΦΗ Super League

20:00 ΕΡΤ Sports HD Παναιτωλικός – Λαμία Super League

20:45 Eurosport 2 Masters Λονδίνου Σνούκερ

21:00 Eurosport 1 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα FIA, Σαντιάγο Μηχανοκίνητα

21:30 COSMOTE SPORT 9 HD Μπρέσια – Νοβάρα Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών

21:30 COSMOTE SPORT 8 HD Ρεάλ Μπέτις – Μάλαγα Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας

21:45 Novasports 3HD Άλκμααρ – Βίλεμ Ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 2HD Νάπολι – Φιορεντίνα Ποδόσφαιρο

21:55 Novasports 1HD Ναντ – Λυών Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Έιμπαρ - Ατλέτικο Μαδρίτης Ισπανικό Πρωτάθλημα

22:30 COSMOTE SPORT 4 HD Νιου Όρλεανς Πέλικανς - Λος Άντζελες Κλίπερς NBA