Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (18-5-2019)

113
Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Oι ημιτελικοί του Στέφανου Τσιτσιπά με τον Ράφαελ Ναδάλ και της Μαρίας Σάκκαρη με την Καρολίνα Πλίσκοβα στο τουρνουά τένις που διεξάγεται στη Ρώμη και οι αναμετρήσεις για τα πλέι οφ της Basket League και ο τελικός του Κυπέλλου Αγγλίας ανάμεσα στη Μάντσεστερ Σίτι και τη Γουότφορντ ξεχωρίζουν από το πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά οι επιλογές:

10:50 COSMOTE SPORT 5 HD Τρίτες ελεύθερες δοκιμές MotoGP SHARK Helmets Grand Prix de France

13:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ημιτελικός Μπέρτενς-Κόντα WTA Internazionali BNL d’ Italia τένις

13:00 Novasports 24 HD Συνέντευξη Τύπου φιναλίστ Final Four - EuroLeague

14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Λεβάντε - Ατλέτικο Μαδρίτης Primera Division

14:00 ΕΡΤ Sports HD Diamond League Σανγκάη

14:05 Eurosport 1 Γύρος της Ιταλίας Ποδηλασία

14:25 COSMOTE SPORT 5 HD Τέταρτες ελεύθερες δοκιμές MotoGP SHARK Helmets Grand Prix de France

15:05 COSMOTE SPORT 5 HD Κατατακτήριες δοκιμές MotoGP SHARK Helmets Grand Prix de France

15:30 COSMOTE SPORT 6 HD Tσιτσιπάς –Ναδάλ Ημιτελικός ATP Masters 1000 Internazionali BNL d’ Italia τένις

16:00 Novasports 1HD Ουντινέζε-ΣΠΑΛ Serie A

16:30 COSMOTE SPORT 9 HD Βόλφσμπουργκ – Αουγκσμπουργκ Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Χέρτα Βερολίνου – Λεβερκούζεν Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 2 HD Γκλάντμπαχ – Ντόρτμουντ Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μπάγερν Μονάχου - Αϊντραχτ Φρανκφούρτης Bundesliga

17:00 ΕΡΤ Sports HD Προμηθέας – ΠΑΟΚ Basket League Playoffs

17:15 COSMOTE SPORT 8 HD Εσπανιόλ - Ρεάλ Σοσιεδάδ Primera Division

17:15 COSMOTE SPORT 7 HD Σεβίλλη - Αθλέτικ Μπιλμπάο Primera Division

17:15 COSMOTE SPORT 5 HD Χετάφε – Βιγιαρεάλ Primera Division

17:15 COSMOTE SPORT 4 HD Βαγιαδολίδ – Βαλένθια Primera Division

18:00 Eurosport 1 Γύρος της Ιταλίας Ποδηλασία

18:00 COSMOTE SPORT 6 HD Πλίσκοβα- Σάκκαρη Ημιτελικός WTA Internazionali BNL d’ Italia τένις

18:55 ΣΚΑΪ Μάντσεστερ Σίτι – Γουότφορντ Τελικός FA Cup

19:00 Novasports 1HD Τζένοα-Κάλιαρι Serie A

19:00 COSMOTE SPORT 8 HD Λιόν – Μπαρτσελόνα Τελικός Champions League γυναικών ποδόσφαιρο

19:30 ΕΡΤ Sports HD Περιστέρι Βίκος Cola – Ηφαιστος Basket League Playoffs

19:30 COSMOTE SPORT 4 HD ΑΕΚ – Χολαργός Basket League Playoffs

20:00 COSMOTE SPORT 7 HD Ζενίτ Καζάν – Τσιβιτανόβα CEV Champions League Ανδρών, Super Finals βόλεϊ

20:30 COSMOTE SPORT 3 HD Πόρτο - Σπόρτινγκ Λισσαβόνας Liga NOS

20:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μπενφίκα - Σάντα Κλάρα Liga NOS

21.00 COSMOTE SPORT 6 HD Ημιτελικός ATP Masters 1000 Internazionali BNL d’ Italia

21:30 Novasports 2HD Σασουόλο-Ρόμα Serie A

21:45 COSMOTE SPORT 8 HD Αλαβές – Ζιρόνα Primera Division

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Θέλτα - Ράγιο Βαγιεκάνο Primera Division

22:00 Eurosport 1 Γύρος της Καλιφόρνια Ποδηλασία