Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (22-9-2019)

127

Το ντέρμπι των «αιωνίων» ανάμεσα στον Παναθηναϊκό και τον Ολυμπιακό, καθώς και «clasico» της Θεσσαλονίκης, ανάμεσα στον ΠΑΟΚ και τον Άρη, ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά:

12:05 COSMOTE SPORT 7 HD Αγώνας Moto3 Gran Premio de Aragon

12:55 Eurosport 1 Laver Cup Τουρνουά τένις

13:00 COSMOTE SPORT 2 HD Χετάφε – Μαγιόρκα LaLiga Santander ποδόσφαιρο

13:30 COSMOTE SPORT 7 HD Αγώνας MotoGP Gran Premio de Aragon

13:30 Novasports 2HD Σασσουόλο – ΣΠΑΛ Serie A ποδόσφαιρο

14:00 Novasports 3HD Γουέστ Μπρομ – Χάντερσφιλντ EFL Championship ποδόσφαιρο

14:30 COSMOTE SPORT 8 HD Αμβούργο - Άουε Bundesliga 2 ποδόσφαιρο

14:50 ΕΡΤ Sports HD Αγώνας Formula 1 Singapore Airlines Grand Prix

15:00 Eurosport 1 Laver Cup Τουρνουά τένις

15:00 COSMOTE SPORT 5 HD Αγώνας Formula 1 Singapore Airlines Grand Prix

15:00 COSMOTE SPORT 9 HD Εσπανιόλ - Ρεάλ Σοσιεδάδ LaLiga Santander ποδόσφαιρο

15:00 Novasports 1HD ΑΕΛ – Ξάνθη Super League 1 ποδόσφαιρο

15:15 COSMOTE SPORT 7 HD Αγώνας Moto2 Gran Premio de Aragon

15:30 Novasports 2HD Αϊντχόφεν – Άγιαξ Eredivisie ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 1 HD Γουέστ Χαμ - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Premier League ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 24 HD Σαμπντόρια – Τορίνο Serie A ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 5HD Χάμαρμπι - ΑΪΚ Στοκχόλμης Allsvenskan ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 4HD Μπολόνια – Ρόμα Serie A ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 2HD Λέτσε – Νάπολι Serie A ποδόσφαιρο

16:30 Eurosport 2 Γιόρκσαϊρ Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Δρόμου

16:30 COSMOTE SPORT 6 HD Τελικός ATP 250 Moselle Open τένις

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Γκλάντμπαχ - Φορτούνα Ντίσελντορφ Bundesliga ποδόσφαιρο

16:45 COSMOTE SPORT 4 HD Παναθηναϊκός-Φενεμπαχτσέ Μικρός τελικός «2o τουρνουά Παύλος Γιαννακόπουλος» μπάσκετ

16:50 COSMOTE SPORT 7 HD Δεύτερος αγώνας Red Bull MotoGP Rookies Cup, Αραγωνία

17:00 Eurosport 1 Laver Cup Τουρνουά τένις

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Βαλένθια – Λεγανές LaLiga Santander ποδόσφαιρο

18:00 COSMOTE SPORT 4 HD Μακάμπι-Μιλάνο Τελικός «2o τουρνουά Παύλος Γιαννακόπουλος» μπάσκετ

18:30 COSMOTE SPORT 1 HD Τσέλσι – Λίβερπουλ Premier League ποδόσφαιρο

18:30 PAOK TV ΠΑΟΚ – Άρης Super League 1 ποδόσφαιρο

19:00 Eurosport 1 Laver Cup Τουρνουά τένις

19:00 Eurosport 1 Laver Cup Τουρνουά τένις

19:00 COSMOTE SPORT 6 HD Παρί Σεν Ζερμέν - Πικ Ζέγκεντ VELUX EHF Champions League χάντμπολ

19:00 COSMOTE SPORT 8 HD Διαγωνισμός τριπόντων ACB Supercopa Endesa μπάσκετ

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Ντόρτμουντ Bundesliga ποδόσφαιρο

19:00 Novasports 2HD Αταλάντα – Φιορεντίνα Serie A ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Μπιλμπάο – Αλαβές LaLiga Santander ποδόσφαιρο

19:30 ΕΡΤ Sports HD Λαμία – Πανιώνιος Super League 1 ποδόσφαιρο

20:00 COSMOTE SPORT 8 HD Τελικός ACB Supercopa Endesa μπάσκετ

20:30 Novasports 1HD Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός Super League 1 ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 2HD Λάτσιο – Πάρμα Serie A ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Σεβίλλη - Ρεάλ Μαδρίτης LaLiga Santander ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 3HD Λιόν - Παρί Σεν Ζερμέν Ligue 1 ποδόσφαιρο

22:30 COSMOTE SPORT 7 HD Πόρτο - Σάντα Κλάρα Liga NOS ποδόσφαιρο