Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (25-1-2020)

189

Ο εκτός έδρας αγώνας του Παναθηναϊκού με την ΑΕΛ, για την 21η αγωνιστική Super League, τα παιχνίδια για την 17η αγωνιστική της Basket League και οι αγώνες από τα κορυφαία πρωταθλήματα ποδοσφαίρου της Ευρώπης, ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά:

10:00 Eurosport 2 Αυστραλιανό Όπεν Τένις

10:00 Eurosport 1 Αυστραλιανό Όπεν Τένις

10:30 COSMOTE SPORT 5 HD WRC 2020 Πίστα SS9 St

11:30 novasports.gr ΑΕΚ Κ19 - Ολυμπιακός Κ19 Ποδόσφαιρο

11:55 COSMOTE SPORT 5 HD WRC 2020 Πίστα SS10 La Breole - Selonnet 1 Πρωτάθλημα Μόντε Κάρλο

12:00 Eurosport 2 Αυστραλιανό Όπεν Τένις

14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Εσπανιόλ – Μπιλμπάο Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

14:30 ΕΡΤ Play5 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, χορός στον πάγο, ελεύθερο Καλλιτεχνικό πατινάζ

15:00 COSMOTE SPORT 5 HD WRC 2020 Πίστα SS11 St

15:00 ΕΡΤ3 Βέροια – Καβάλα Ελληνικό Πρωτάθλημα Football League Ποδόσφαιρο

15:30 ΕΡΤ Play4 Ηρακλής – Λάρισα Basket League Μπάσκετ

15:30 ΕΡΤ Play3 Ηφαιστος – Λαύριο Basket League Μπάσκετ

15:30 ΕΡΤ Play2 Κολοσσός Ρόδου – Προμηθέας Basket League Μπάσκετ

15:30 ΕΡΤ Play1 Ρέθυμνο – Πανιώνιος Basket League Μπάσκετ

15:45 Eurosport 2 Αυστραλιανό Όπεν Τένις

16:00 Novasports 1HD ΣΠΑΛ – Μπολόνια Ιταλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

16:25 COSMOTE SPORT 5 HD WRC 2020 Πίστα SS12 La Breole - Selonnet 2 στο Μόντε Κάρλο

16:30 COSMOTE SPORT 9 HD Ουνιόν Βερολίνου – Άουγκσμπουργκ Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Φράιμπουργκ – Πάντερμπορν Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Βόλφσμπουργκ - Χέρτα Βερολίνου Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 6 HD Γκλάντμπαχ – Μάιντς Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Λειψία Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

17:00 ONE Channel Σαουθάμπτον – Τότεναμ Κύπελλο Αγγλίας Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Βαλένθια – Μπαρτσελόνα Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

17:45 ΕΡΤ Sports HD Περιστέρι – ΑΕΚ Basket League Μπάσκετ

18:30 Novasports 3HD Μαρσέιγ – Ανζέ Γαλλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:00 Novasports 1HD Φιορεντίνα – Τζένοα Ιταλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:30 ONE Channel Χαλ – Τσέλσι Κύπελλο Αγγλίας Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μπάγερν Μονάχου – Σάλκε Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Αλαβές – Βιγιαρεάλ Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:30 ΕΡΤ Play1 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, ελεύθερο πρόγραμμα γυναικών Καλλιτεχνικό πατινάζ

19:30 Novasports 2HD ΑΕΛ – Παναθηναϊκός Super League Ποδόσφαιρο

20:00 ΕΡΤ Sports HD Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών Τελικός Πόλο

20:45 Novasports 3HD Χεράκλες – Φέγενορντ Ολλανδικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

21:00 Novasports 4HD Μονακό – Στρασβούργο Ποδόσφαιρο

21:30 COSMOTE SPORT 9 HD Κάζαλματζορε - Ιμόκο Κονελιάνο Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών Βόλεϊ

21:30 COSMOTE SPORT 6 HD Μπανταλόνα – Σαραγόσα Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας Μπάσκετ

21:45 Novasports 1HD Τορίνο – Αταλάντα Ιταλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Σεβίλλη – Γρανάδα Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο