Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (8-6-2019)

149
αθλητικές μεταδόσεις

Ο αγώνας Ιταλία-Ελλάδα για τα προκριματικά του Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος 2020 και ο τελικός του LEN Champions League στο πόλο ανάμεσα στον Ολυμπιακό και την Φερεντσβάρος ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά:

11:50 Eurosport 2 Χέρεθ Superbike

12:00 ΕΡΤ Play3 Roland Garros

12:00 ΕΡΤ Play2 Roland Garros

14:50 Eurosport 2 Χέρεθ Superbike

16:00 ΕΡΤ Sports HD Roland Garros

16:00 Eurosport 1 Roland Garros

16:00 COSMOTE SPORT 3 HD Ισλανδία – Αλβανία Προκριματικά Euro 2020

16:00 COSMOTE SPORT 2 HD Κροατία – Ουαλία Προκριματικά Euro 2020

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD Τόφας – Φενέρμπαχτσε TBF Basketball Super League

17:50 COSMOTE SPORT 5 HD Τρίτες ελεύθερες δοκιμές Formula 1 Pirelli Grand Prix Du Canada

18:00 ΕΡΤ2 Τρίτες ελεύθερες δοκιμές Formula 1 Pirelli Grand Prix Du Canada

18:15 Eurosport 1 Τελικός γυναικών Roland Garros

19:00 COSMOTE SPORT 9 HD Εσθονία - Βόρεια Ιρλανδία Προκριματικά Euro 2020

19:00 COSMOTE SPORT 8 HD Ρωσία - Σαν Μαρίνο Προκριματικά Euro 2020

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Αρμενία – Λιχτενστάιν Προκριματικά Euro 2020

19:00 COSMOTE SPORT 2 HD Φινλανδία - Βοσνία Ερζεγοβίνη Προκριματικά Euro 2020

20:00 ΕΡΤ Sports HD Προ Ρέκο – Μπαρτσελονέτα Μικρός τελικός Champions League

20:50 COSMOTE SPORT 5 HD Κατατακτήριες δοκιμές Formula 1 Pirelli Grand Prix Du Canada

21:00 ΕΡΤ2 Κατατακτήριες δοκιμές Formula 1 Pirelli Grand Prix Du Canada

21:30 ΕΡΤ Sports HD Ολυμπιακός – Φερεντσβάρος Τελικός Champions League

21:45 COSMOTE SPORT 9 HD Βέλγιο – Καζακστάν Προκριματικά Euro 2020

21:45 COSMOTE SPORT 8 HD Λευκορωσία – Ρουμανία Προκριματικά Euro 2020

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Τουρκία – Γαλλία Προκριματικά Euro 2020

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Σκωτία – Κύπρος Προκριματικά Euro 2020

21:45 COSMOTE SPORT 1 HD, OPEN TV Ελλάδα – Ιταλία Προκριματικά Euro 2020

22:00 Eurosport 1 Κάννες Global Champions Tour

22:30 COSMOTE SPORT 7 HD Minnesota Lynx - Los Angeles Sparks WNBA