Κυριακή
28 Απριλίου 2024

Θέσεις για ταμίες μερικής απασχόλησης στα καταστήματα Media Markt

Προσλήψεις

Θέσεις για ταμίες μερικής απασχόλησης στα καταστήματα της ανακοίνωσε η γωνστή εταιρεία Media Markt. Δείτε αναλυτικά τι αναφέρει στην ανακοίνωση της:

Ο Όμιλος Media Saturn είναι ο μεγαλύτερος όμιλος ηλεκτρονικών ειδών στην Ευρώπη. Αριθμεί πάνω από 1000 καταστήματα στον κόσμο και έχει παρουσία σε 16 χώρες. Στην Ελλάδα δραστηριοποιείται με τα καταστήματα Media Markt, έχοντας 11 φυσικά καταστήματα και το ηλεκτρονικό της κατάστημα, με στόχο τη δημιουργία εμπειρίας στον πελάτη μέσω του πολύ-καναλικού μοντέλου.

Εάν είσαι άνθρωπος που αγαπάς την τεχνολογία, την επικοινωνία με τον κόσμο και θέλεις να βρεις εργασία που πέρα από ένα καλό πακέτο αποδοχών προσφέρει ευκαιρίες εξέλιξης και ανέλιξης, στείλε μας το βιογραφικό σου!

Ταμίες (μερικής απασχόλησης) για το Κατάστημα του Αμαρουσίου
Οι μελλοντικές σας αρμοδιότητες:
Εργάζεστε στο τμήμα του Ταμείου του καταστήματος
Οργανώνετε σε καθημερινή βάση το χώρο του ταμείου
Διαχειρίζεστε τις ταμειακές συναλλαγές των πελατών
Εντυπωσιάζετε με τον επαγγελματισμό σας και την διάθεση για εξυπηρέτηση

Απαραίτητα Προσόντα:
Επιθυμητές σπουδές πέραν του Λυκείου (κατά προτίμηση σε οικονομική κατεύθυνση)
Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ
Καλή γνώση Αγγλικών

Η εταιρεία παρέχει:
Η εταιρεία έχει βραβευτεί επανειλημμένα τα τελευταία χρόνια για τις συνθήκες εργασίας, για το πρόγραμμα εκπαίδευσης καθώς και για τα εξελιγμένα εργαλεία που χρησιμοποιεί για τη ανάπτυξη των ανθρώπων της. Θέλουμε να προσλαμβάνουμε τους ικανότερους στην αγορά εργασίας γιατί αυτοί θα είναι που θα καλύψουν τις υψηλόβαθμες θέσεις στο μέλλον.

Σας ενδιαφέρει η συνεργασία μαζί μας;

Με μεγάλη χαρά θα δεχτούμε την αίτησή σας.

Εμείς αναζητούμε συνεχώς ικανούς και δημιουργικούς ανθρώπους

ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΩΝ

Ακολουθήστε το Lykavitos.gr στο Google News
και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις

Διαβάστε ακόμη

Προσλήψεις - ΑΣΕΠ 1Κ/2023: Αιτήσεις τώρα για μόνιμες θέσεις στο υπουργείο Ψηφιακής Διακυβέρνησης

Στο Εθνικό Τυπογραφείο δημοσιεύθηκε ολόκληρη η προκήρυξη 1Κ/2023 του ΑΣΕΠ για την πρόσληψη 52 μονίμων υπαλλήλων στο υπουργείο Ψηφιακής Διακυβέρνησης. Μέσω του διαγωνισμού 1Κ/202...

ΑΣΕΠ: Στις 775 οι προσλήψεις μόνιμων στα νοσοκομεία – Πότε ξεκινούν οι αιτήσεις

Δημοσιεύθηκε η προκήρυξη ΑΣΕΠ 5Κ/2023 για τις 775 μόνιμες προσλήψεις στα νοσοκομεία της χώρας, με την προθεσμία υποβολής των ηλεκτρονικών αιτήσεων συμμετοχής να αρχίζει την Τρίτη 1...

Φόρτωση άρθρων...